bluedevil - en to sk translation catalogue (1037 entries)

[ctx: DeviceName Network (Service)]
en: %1 Network (%2)
sk: %1 Sieť (%2)

en: Bluetooth Daemon
sk: Démon Bluetooth

en: Maintainer
sk: Správca

en: Previous Maintainer
sk: Predošlý správca

[ctx: Show a notification asking to authorize or deny access to this computer from Bluetooth.The %1 is the name of the bluetooth device]
en: %1 is requesting access to this computer
sk: %1 žiada prístup k tomuto počítaču

[ctx: Button to trust a bluetooth remote device and authorize it to connect]
en: Trust and Authorize
sk: Dôverovať a autorizovať

[ctx: Button to authorize a bluetooth remote device to connect]
en: Authorize Only
sk: Iba autorizovať

[ctx: Deny access to a remote bluetooth device]
en: Deny
sk: Odmietnuť

[ctx: The text is shown in a notification to know if the PIN is correct,%1 is the remote bluetooth device and %2 is the pin]
en: %1 is asking if the PIN is correct: %2
sk: %1 sa pýta, či PIN je správny: %2

[ctx: Notification button to know if the pin is correct or not]
en: PIN correct
sk: Správny PIN

[ctx: Notification button to say that the PIN is wrong]
en: PIN incorrect
sk: Nesprávny PIN

[ctx: Shown in a notification to announce that a PIN is needed to accomplish a pair action,%1 is the name of the bluetooth device]
en: PIN needed to pair with %1
sk: Potrebný PIN na spárovanie s %1

[ctx: Notification button which once clicked, a dialog to introduce the PIN will be shown]
en: Introduce PIN
sk: Vložiť PIN

[ctx: Shown in the caption of a dialog where the user introduce the PIN]
en: Introduce PIN
sk: Vložiť PIN

[ctx: Shown in a dialog which asks to introduce a PIN that will be used to pair a Bluetooth device,%1 is the name of the Bluetooth device]
en: In order to pair this computer with %1, you have to enter a PIN. Please do it below.
sk: Na spárovanie vášho počítača s %1 musíte zadať PIN. Prosím, zadajte ho.

[ctx: Show a notification asking to authorize or deny an incoming file transfer to this computer from a Bluetooth device.]
en: %1 is sending you the file %2
sk: %1 vám odosiela súbor %2

[ctx: Button to accept the incoming file transfer and download it in the default download directory]
en: Accept
sk: Prijať

[ctx: Deny the incoming file transfer]
en: Cancel
sk: Zrušiť

[ctx: @title job]
en: Receiving file
sk: Prijíma sa súbor

[ctx: File transfer origin]
en: From
sk: Od

[ctx: File transfer destination]
en: To
sk: Pre

en: Saving file failed
sk: Uloženie súboru zlyhalo

en: Bluetooth transfer failed
sk: Bluetooth prenos zlyhal

note: #-#-#-#-#  11 (blueman-project)  #-#-#-#-# translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Send File
sk: Odoslať súbor

en: Browse Files
sk: Prehliadať súbory

en: No Bluetooth adapters have been found.
sk: Nenájdené žiadne Bluetooth adaptéry.

en: Retrieving services…
sk: Získavajú sa služby…

en: This address is unavailable.
sk: Táto adresa je nedostupná.

en: Received Files
sk: Prijaté súbory

en: Scanning for new devices…
sk: Prehľadávajú sa nové zariadenia…

en: Obexd service is not running.
sk: Služba obexd nebeží.

en: Retrieving information from remote device…
sk: Získavajú sa informácie zo vzdialeného zariadenia…

en: Connecting to the device
sk: Pripájanie k zariadeniu

en: Phone memory
sk: Pamäť telefónu

en: External memory
sk: Externá pamäť

en: Bluetooth is disabled.
sk: Bluetooth je zakázaný.

[ctx: Action to enable Bluetooth adapter]
en: Enable
sk: Povoliť

en: Your Bluetooth adapter is powered off.
sk: Váš bluetooth adaptér je vypnutý.

[ctx: Action to turn on Bluetooth adapter]
en: Turn On
sk: Zapnúť

en: Specify receiving device by MAC address.
sk: Upresniť prijímajúce zariadenie pomocou MAC adresy.

en: Specify receiving device by UBI path.
sk: Upresniť prijímajúce zariadenie pomocou UBI cesty.

en: Files to be sent.
sk: Súbory, ktoré sa odošlú.

[ctx: Connecting to a Bluetooth device]
en: Connecting to %1…
sk: Pripája sa k zariadeniu %1…

[ctx: This string is shown when the wizard fail]
en: The connection to the device has failed: %1
sk: Pripojenie k zariadeniu zlyhalo: %1

en: The connection to %1 has failed: %2
sk: Pripojenie k %1 zlyhalo: %2

en: Open file…
sk: Otvoriť súbor…

note: i18n: ectx: property (text), widget (KSqueezedTextLabel, selectLbl)
en: Select one or more files:
sk: Vyberte jeden alebo viac súborov:

en: Selected files: <b>%1</b>
sk: Vybrané súbory: <b>%1</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Select a device from the list:
sk: Vyberte zariadenie zo zoznamu:

[ctx: Send files to a Bluetooth device]
en: Send to %1
sk: Odoslať do zariadenia %1

en: Sending file over Bluetooth
sk: Odosielanie súboru cez Bluetooth

en: Send Files
sk: Odoslať súbory

en: Cancel
sk: Zrušiť

[ctx: @info:status %1 error message]
en: Failed to start org.bluez.obex service: %1
sk: Nepodarilo sa spustiť službu org.bluez.obex: %1

note: i18n: ectx: label, entry (saveUrl), group (General)
en: Save received files to:
sk: Uložiť prijaté súbory do:

note: i18n: ectx: label, entry (autoAccept), group (General)
en: Whether allow to modify shared files
sk: Či povoliť meniť zdieľané súbory

[ctx: Action to go to the next page on the wizard]
en: Next
sk: Ďalej

[ctx: Action to finish the wizard]
en: Finish
sk: Hotovo

en: Add Bluetooth Device
sk: Pridať zariadenie Bluetooth

en: Select a device
sk: Vyberte zariadenie

[ctx: Action to fix a problem]
en: Fix it
sk: Opraviť to

en: Your Bluetooth adapter is not pairable.
sk: Váš bluetooth adaptér nie je párovateľný.

[ctx: Action to make Bluetooth adapter pairable]
en: Make Pairable
sk: Umožniť spárovanie

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, searchField)
en: Search…
sk: Hľadať...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Scanning…
sk: Prehľadáva sa…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, manualPin)
en: Manual PIN:
sk: Ručný PIN:

[ctx: Button offered when the wizard fail. This button will restart the wizard]
en: Restart the wizard
sk: Znovu spustiť sprievodcu

[ctx: Button that closes the wizard]
en: Close
sk: Zatvoriť

[ctx: This string is shown when the wizard fail]
en: The setup of the device has failed
sk: Nastavenie zariadenia zlyhalo

en: The setup of %1 has failed
sk: Nastavenie zariadenia %1 zlyhalo

en: Connecting to %1…
sk: Pripája sa k zariadeniu %1…

en: Please introduce the PIN in your keyboard when it appears and press Enter
sk: Prosím vložte PIN na vašej klávesnici, keď sa objaví dialóg, a stlačte Enter

en: Please introduce the PIN in your device when it appears
sk: Prosím vložte PIN do zariadenia, keď sa objaví dialóg

en: Matches
sk: Zhoduje sa

en: Does not match
sk: Nezhoduje sa

en: Please, confirm that the PIN displayed on %1 matches the wizard one.
sk: Prosím, potvrďte, že PIN zobrazený na %1 sa zhoduje s tým v sprievodcovi.

en: Setup Finished
sk: Nastavenie dokončené

en: The device has been set up and can now be used.
sk: Zariadenie bolo nastavené a teraz sa môže používať.

[ctx: Placeholder is device name]
en: The device '%1' has been set up and can now be used.
sk: Zariadenie '%1' bolo nastavené a teraz sa môže používať.

en: Disconnect
sk: Odpojiť

en: Connect
sk: Pripojiť

[ctx: This device is a Phone]
en: Phone
sk: Telefón

[ctx: This device is a Computer]
en: Computer
sk: Počítač

[ctx: This device is of type Network]
en: Network
sk: Sieť

[ctx: This device is a Headset]
en: Headset
sk: Náhlavná súprava

[ctx: This device is a Headphones]
en: Headphones
sk: Slúchadlá

[ctx: This device is a Keyboard]
en: Keyboard
sk: Klávesnica

[ctx: This device is a Mouse]
en: Mouse
sk: Myš

[ctx: This device is a Joypad]
en: Joypad
sk: Herný ovládač

[ctx: This device is a Peripheral device]
en: Peripheral
sk: Periférie

[ctx: This device is a Camera]
en: Camera
sk: Kamera

[ctx: This device is a Printer]
en: Printer
sk: Tlačiareň

[ctx: This device is a Toy]
en: Toy
sk: Hračka

[ctx: This device is a Health device]
en: Health
sk: Zdravie

[ctx: Type of device: could not be determined]
en: Unknown
sk: Neznáme

en: Type:
sk: Typ:

en: Address:
sk: Adresa:

en: Adapter:
sk: Adaptér:

en: Save files in:
sk: Uložiť súbory do:

en: Setup NAP Network…
sk: Nastaviť NAP sieť...

en: Setup DUN Network…
sk: Nastaviť DUN sieť...

[ctx: This device is an Audio/Video device]
en: Multimedia Device
sk: Multimediálne zariadenie

[ctx: This device is an Imaging device (printer, scanner, camera, display, …)]
en: Imaging
sk: Zobrazovanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Device:
sk: Zariadenie:

en: Enabled:
sk: Povolené:

en: Visible:
sk: Viditeľný:

en: On login:
sk: Pri prihlásení:

en: Enable Bluetooth
sk: Povoliť Bluetooth

en: Disable Bluetooth
sk: Zakázať bluetooth

en: Restore previous status
sk: Obnoviť predchádzajúci stav

en: When receiving files:
sk: Pri prijatí súborov:

en: Ask for confirmation
sk: Pýtať sa na potvrdenie

en: Accept for trusted devices
sk: Prijať pre dôveryhodné zariadenia

en: Select folder
sk: Vybrať priečinok

en: Forget this Device?
sk: Zabudnúť toto zariadenie?

en: Are you sure you want to forget "%1"?
sk: Naozaj chcete zabudnúť  "%1"?

[ctx: @action:button]
en: Forget Device
sk: Zabudnúť zariadenie

[ctx: @action:button]
en: Cancel
sk: Zrušiť

en: No Bluetooth adapters found
sk: Nenájdené žiadne Bluetooth adaptéry.

en: Bluetooth is disabled
sk: Bluetooth je zakázaný

en: Enable
sk: Povoliť

en: No devices paired
sk: Nie sú spárované žiadne zariadenia

note: #-#-#-#-#  11 (blueman-project)  #-#-#-#-# https://github.com/python/mypy/issues/2608
en: Connected
sk: Pripojené

en: Available
sk: Dostupný

[ctx: @action:button %1 is the name of a Bluetooth device]
en: Forget "%1"
sk: Zabudnúť "%1"

en: Add New Device…
sk: Pridať nové zariadenie...

en: Configure…
sk: Nastaviť…

note: #-#-#-#-#  11 (blueman-project)  #-#-#-#-# translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Remove
sk: Odstrániť

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Remote Name
sk: Vzdialený názov

en: Address
sk: Adresa

en: Paired
sk: Spárované

en: Adapter
sk: Adaptér

en: Disconnecting
sk: Odpája sa

en: Audio device
sk: Zvukové zariadenie

en: Input device
sk: Vstupné zariadenie

note: #-#-#-#-#  11 (blueman-project)  #-#-#-#-# translators: device class
en: Phone
sk: Telefón

en: File transfer
sk: Prenos súboru

en: Send file
sk: Poslať súbor

en: Input
sk: Vstup

en: Audio
sk: Zvuk

en: Network
sk: Sieť

en: Other device
sk: Iné zariadenie

en: %1% Battery
sk: %1% Batérie

[ctx: Notification when the connection failed due to Failed:HostIsDown]
en: The device is unreachable
sk: Zariadenie je nedosiahnuteľné

[ctx: Notification when the connection failed due to Failed]
en: Connection to the device failed
sk: Pripojenie k zariadeniu zlyhalo

[ctx: Notification when the connection failed due to NotReady]
en: The device is not ready
sk: Zariadenie nie je pripravené

en: No Bluetooth adapters available
sk: Žiadne Bluetooth adaptéry nie sú dostupné

en: Bluetooth is disabled; middle-click to enable
sk: Bluetooth je zakázaný; kliknutím stredného tlačidla ho zapnete

en: No adapters available
sk: Nie sú žiadne adaptéry

en: Bluetooth is offline
sk: Bluetooh je vypnutý

en: Middle-click to disable Bluetooth
sk: Kliknutím stredného tlačidla myši vypnete Bluetooth

en: No connected devices
sk: Žiadne pripojené zariadenia

en: %1 connected
sk: Pripojené %1

[ctx: Number of connected devices]
en: %1 connected device | %1 connected devices
sk[0]: %1 pripojené zariadenie
sk[1]: %1 pripojené zariadenia
sk[2]: %1 pripojených zariadení

en: Configure &Bluetooth…
sk: Nastaviť Bluetooth...

en: Bluefish Editor
sk: Bluefish editor

en: Bluefish project file
sk: Súbor Bluefish projektu

en: Collapse all
sk: Zbaliť všetko

en: Expand all
sk: Rozbaliť všetko

en: Filebrowser
sk: Prehliadač súborov

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: New Bluefish Window
sk: Nové okno Bluefish

note: Fake-label (for notebook_hide() and _show() ;)
en: Stand by...
sk: V pohotovosti...

en: _View
sk: _Náhľad

en: New file
sk: Nový _súbor

en: _Reset
sk: O_bnoviť

en: New project
sk: Nový projekt

en: _Close
sk: _Zavrieť

en: _Save
sk: _Uložiť

en: Indent
sk: Posunuť blok vpravo

en: Unindent
sk: Posunuť blok vľavo

en: Cut
sk: Vystrihnúť

en: Paste
sk: Vložiť

en: Undo
sk: Späť

en: Redo
sk: Opakovať

en: To proceed with the current selection click forward.
sk: Pre pokračovanie s terajším výberom stlačte vpred

en: Please <b>select the end marker</b> in the text below.
sk: Prosím <b>vyber kon

en: <span foreground="red" weight="bold">Please select the block of text to synchronize.</span>
sk: <span foreground="red" weight="bold">Prosím vyberte blok textu na synchronizáciu.</span>

en: <span foreground="red" weight="bold">This marker exists more than once in the block.</span>
sk: <span foreground="red" weight="bold">Táto značka existuje v bloku viac ako raz.</span>

en: <span foreground="red" weight="bold">Select the text that marks the start of the block.</span>
sk: <span foreground="red" weight="bold">Vyberte text, ktorý označuje začiatok bloku.</span>

en: <span foreground="red" weight="bold">Select the text that marks the end of the block.</span>
sk: <span foreground="red" weight="bold">Vyberte text, ktorý označuje koniec bloku.</span>

en: Visit us at http://bluefish.openoffice.nl
sk: Navštívte nás na http://bluefish.openoffice.nl

en: Print version information.
sk: Zobraziť informácie o verzii

en:  [FILE(S)]
sk:  [SÚBOR(OV)]

en: _Description:
sk: _Popis:

en: Temporary
sk: Dočasná

en: Do you really want to delete %s?
sk: Chcete skutočne zmazať %s?

en: Delete permanent bookmark.
sk: Zmazať natrvalo uloženú záložku.

en: Delete all bookmarks.
sk: Zmazať všetky záložky.

en: Do you really want to delete all bookmarks for %s?
sk: Skutočne chcete zmazať všetky záložky v %s?

en: Delete bookmarks?
sk: Zmazať záložky?

en: Edit bookmark
sk: Upraviť záložku

en: Delete bookmark
sk: Zmazať záložku

en: Name
sk: Meno

en: Name:
sk: Meno:

en: 
    Encoding:
sk: 
    Kódovaníe:

en: 
    Mime type:
sk: 
    Mime typ:

en: 
    Size (on disk):
sk: 
    Veľkosť (na disku):

en: 
    Last modified:
sk: 
    Naposledy upravené:

en: Untitled %d
sk: Nepomenovaný %d

en: Document %s is already open in another Bluefish window.
sk: Dokument %s už je otvorený v inom okne Bluefishu.

en: Move to this window
sk: Presunúť do tohto okna

en: Open readonly
sk: Otvoriť súbor len na čítanie

en: Do not open
sk: Neotvárať

en:  Ln: %d, Col: %d
sk:  Ria: %d, Stĺ: %d

en:  OVR
sk:  CEZ

en:  INS
sk:  VKL

note: translators: device class
en: Unknown
sk: Neznáme

en: Add bookmark
sk: Pridať záložku

note: if (main_v->props.backup_abort_action == 2) we have to ask the user we have to ask the user what to do
en: _Abort save
sk: _Prerušiť ukladaníe

en: _Continue save in UTF-8
sk: Pokračovať v _ukladaní v UTF-8

en: Failed to convert %s to character encoding %s. Encoding failed on character '%s' at line %d column %d
    
    Continue saving in UTF-8 encoding?
sk: Konverzia %s na kódovanie %s sa nepodarila. Konverzia zlyhala na znaku '%s' na riadku %d znak %d
    
    Pokračovať v ukladaní v UTF-8?

en: File encoding conversion failure
sk: Konverzia kódovania súboru sa nepodarila

en: Previously:
sk: Predchadzajúce:

en: Unable to open file
sk: Nie je možné otvoríť súbor

en: _Retry
sk: _Opakovať

en: Retry _all failed
sk: Opakovať všetky neúspešné

en: Close all _failed
sk: Zavrieť všetky neúspešné

en: File
sk: Súbor

en:  failed to load.
sk:  sa nepodarilo nahrať

en: File failed to load
sk: Súbor sa nepodarilo nahrať

en: Select file to insert
sk: Vyberte súbor na vloženie

en: No file to insert
sk: Žiadny súbor na vloženie

en: Description
sk: Popis

en: Encoding
sk: Kódovanie

en: Move/rename %s to
sk: Presunúť/premenovať %s

en: Could not rename
sk: Nemôžem premenovať

en: New directory
sk: Nová zložka

note: Do we really need to display the full path here? * * Having the filename in the both the primary and secondary text seems to be redundant. * Set back to just the primary text for now. * --> Sometimes you can have a file in many directories (e.g. Makefile.in, index.html) * and then this might give yo
en: Are you sure you want to delete
    "%s"?
sk: Skutočne chcete odstrániť
    "%s"?

en: If you delete %s, it will be permanently lost.
sk: Ak zmažete súbor %s, bude nenávratne stratený.

en: Open
sk: Otvoriť

en: New filter
sk: Nový filter

en: Edit filter
sk: Upraviť filter

en: Delete filter
sk: Zmazať filter

en: Show backup files
sk: Zobraziť záložné súbory

en: _Skip
sk: Pre_skočiť

en: _Overwrite
sk: _Prepísať

en: Overwrite file?
sk: _Prepísať súbor

en: Select basedir
sk: Vyberte koreňový adresár

en: Advanced open file selector
sk: Rozšírený výber otvorenia súboru

en: Base _Dir:
sk: Základný A_dresár:

en: _Pattern:
sk: Vz_or:

en: _Recursive:
sk: Rek_urzívne:

en: <b>Contains</b>
sk: <b>Obsahuje</b>

en: Pa_ttern:
sk: Vz_or:

en: Is rege_x:
sk: _Regulárny výraz:

en: Select files
sk: Vyberte súbory

en: Open URL
sk: Otvoríť URL

en: _Continue save
sk: Pokračovať v ukladaní

en: A backupfile for %s could not be created. If you continue, this file will be overwritten.
sk: Zálohu súboru %s nie je možné vytvoriť. Ak budete pokračovať, súbor sa prepíše.

en: File backup failure
sk: Zálohovanie súboru se nepodarilo

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: File %s exists and is open, overwrite?
sk: Súbor %s existuje a je otvorený, prepísať?

en: The file you have selected is being edited in Bluefish.
sk: Súbor, ktorý ste vybrali sa práve edituje v Bluefish.

en: A file named "%s" already exists.
sk: Súbor pomenovaný "%s" už existuje.

en: Do you want to replace the existing file?
sk: Chcete prepísať existujúci súbor?

en: File:
    "
sk: Súbor:
    "

en: Save in progress!
sk: Ukladá sa!

en: Save
sk: Uložiť

en: Save %s as
sk: Uložiť %s ako

en: Close _Without Saving
sk: Zavrieť _bez uloženia

en: Save changes to "%s" before closing?
sk: Uložiť zmeny do "%s" pred uzavrením?.

en: If you don't save your changes they will be lost.
sk: Ak súbor neuložíte, zmeny budú stratené.

en: Choose per _File
sk: Vybrať _po súbore

en: Close _All
sk: Zavri_eť všetko

en: _Save All
sk: Uložiť vš_etko

note: file is deleted on disk, what do we do now ?
en: File name: %s
sk: Název súboru: %s

en: File disappeared from disk
sk: Súbor zmizol z disku

en: _Ignore
sk: _Ignorovať

en: _Reload
sk: Načítať z_nova

note: build a list of filters
en: All files
sk: Všetky súbory

en: Mime type
sk: Mime typ

en: Icon
sk: Ikona

en: %d of %d
sk: %d z %d

en: Select File
sk: Vyberte súbor

en: Character _Encoding:
sk: Kódovanie

en: Automatic detection
sk: Automatická detekcia

en: Untitled
sk: Nepomenovaný

en: Enabled
sk: Zapnuté

en: Label
sk: Popis

en: Foreground color
sk: Farba popredia

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Command
sk: Príkaz

en: Default browser
sk: Predvolený prehliadač

en: Pattern
sk: Vzorka

en: File #
sk: Súbor #

en: Line #
sk: Riadok #

en: Output #
sk: Výstup #

en: File
sk: Súbor

en: Continue save
sk: P_okračovať v ukladaní

en: Abort save
sk: Prerušiť ukladanie

en: Ask what to do
sk: Opýtať sa, čo robiť

en: Nothing
sk: ničoho

en: Modified time and file size
sk: času úpravy a veľkosti súboru

en: Modified time
sk: času úpravy

en: File size
sk: veľkosti súboru

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: top
sk: hore

en: bottom
sk: dole

en: Always
sk: Vždy

en: Edit preferences
sk: Predvoľby

en: Text styles
sk: Štýl textu

en: Files
sk: Súbory

en: User interface
sk: Rozhranie

en: Dimensions
sk: Dimenzia

note: arr = array_from_arglist(_("Java programming"),"1", "java:image:jsp", NULL); main_v->globses.filefilters = g_list_append(main_v->globses.filefilters, arr);
en: Images
sk: Obrázky

en: External commands
sk: Externé príkazy

en: External filters
sk: Externé filtre

en: Output parsers
sk: Výstupné parsery

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Enter Bluefish project filename
sk: Zadajte meno súboru projektu Bluefish

en: Select Bluefish project filename
sk: Vyberte súbor projektu Bluefish

en: Create New Project
sk: Vytvoriť nový projekt

en: Edit Project
sk: Upraviť projekt

en: Project _Name:
sk: Názov projektu:

en: Create _Project
sk: Vytvoriť _projekt

en: Create project
sk: Vytvoriť projekt

en: Create project with currently opened documents
sk: Vytvoriť projekt s práve otvorenými dokumentami

en: Create empty project
sk: Vytvoriť prázdný projekt

en: weblint HTML checker
sk: weblint HTML parser

en: tidy HTML validator
sk: tidy HTML validátor

en: xmllint XML checker
sk: xmllint XML parser

en: Untitled Project
sk: Nepomenovaný Projekt

en: C programming
sk: Programovanie v C

en: Web files
sk: Webové súbory

en: Hide objectfiles
sk: Skrýť objektové súbory

en: Forward from cursor position
sk: Za pozíciou kurzora

en: Uppercase
sk: Nahradiť velkými písmenami

en: Lowercase
sk: Nahradiť malými písmenami

en: Match Patter_n:
sk: Nájsť výraz:

en: Replace T_ype:
sk: Spôsob nahradenia:

en: Sco_pe:
sk: Oblasť

en: Case sensitive _matching
sk: Rozlišovať malé/veľké písmená

en: Only match if case (upper/lower) is identical.
sk: Vyhľadá sa len keď budú rovnaké aj veľké / malé písmená.

en: Replace _All
sk: Nahr_adiť všetko

en: _Replace
sk: _Nahradiť

en: Undo in _all documents
sk: Späť vo všetkých dokumentoch

en: Undo only _this document
sk: Vrátiť len tento dokument

en: Undo this change in all documents?
sk: Vrátiť túto zmenu vo všetkých dokumentoch?

en: This change concerns multiple documents.
sk: Táto zmena ovplyvní viacero dokumentov.

en: _Language:
sk: _Jazyk:

en: Edit color
sk: Zmeniť farbu

en: Edit tag
sk: Upraviť tag

en: Options
sk: Vlastnosti

note: #-#-#-#-#  11 (blueman-project)  #-#-#-#-# translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Search
sk: Hľadať

en: Body...
sk: Telo...

en: Bold
sk: Tučné

en: Italic
sk: Kurzivá

en: Paragraph
sk: Odstavec

en: Break
sk: Konec riadku

en: Non-breaking space
sk: Nedelitelná medzera

en: Right Justify
sk: Zarovnavať vpravo

en: Preformatted Text
sk: Predformatovaný text

en: Strong
sk: Silné

en: Emphasis
sk: Zvýraznené

en: Table Wizard...
sk: Sprievodca tabuľkou...

en: Table...
sk: Tabuľka...

en: Table Row...
sk: Riadok tabuľky...

en: Table Data...
sk: Bunka tabuľky...

en: Table Row
sk: Riadok tabuľky

en: Table Data
sk: Bunka tabuľky

en: Frame Wizard...
sk: Sprievodca rámov...

en: Frameset...
sk: Nastavenie rámov...

en: Frame...
sk: Rám...

en: Frameset
sk: Nastavenie rámov

en: Frame
sk: Rám

en: Noframes
sk: Bez rámov

en: Target
sk: Cieľ

en: Form...
sk: Formulár...

en: Input Button...
sk: Tlačítko typu submit, reset...

en: Input Text...
sk: Text...

en: Input Hidden...
sk: Skryté pole...

en: Textarea...
sk: Textové pole...

en: Input Radio Button...
sk: Prepínač...

en: Select...
sk: Výber...

en: Option...
sk: Rozbalovací zoznam...

en: Option group...
sk: Skupina prvkov...

en: List Item
sk: Položka zoznamu

en: Definition List
sk: Zoznam definícií

en: Definition Term
sk: Definičný termín

en: Style
sk: Štýl

en: Insert image...
sk: Vložiť obrázok...

en: Insert thumbnail...
sk: Vlož obrázok ako náhľad...

en: Multi thumbnail...
sk: Viacnásobné náhľady...

en: Code
sk: Kód

note: #-#-#-#-#  11 (blueman-project)  #-#-#-#-# translators: device class
en: Keyboard
sk: Klávesnica

en: Variable
sk: Premenná

en: Citation
sk: Citácia

en: Abbreviation
sk: Zkratka

en: Acronym
sk: Zástupný symbol

en: _Property:
sk: _Vlastnosť:

en: _Value:
sk: _Hodnota:

en:  _Update
sk:  _Aktualizovať

en:  _Delete
sk:  _Zmazať

en: _Style...
sk: Š_tyl...

en:   _Time (%i:%i:%i)
sk:  _Čas  (%i.%i.%i)

en:   _Date (%i/%i/%i)
sk:  _Dátum  (%i.%i.%i)

en:   _Unix Time (%i)
sk:  _Unixový čas (%i)

en: _Target:
sk: _Cieľ:

en: Custo_m:
sk: Vlast_né:

en: Ali_gn:
sk: Za_rovnanie:

en: Cl_ass:
sk: Trie_da:

en: St_yle:
sk: Š_týl:

en: Horizontal Rule
sk: Horizontálna čiara

en: _Align:
sk: Za_rovnanie:

en: _Height:
sk: _Výška:

note: #-#-#-#-#  7 (17-01-06_sk-2)  #-#-#-#-# gtk_spin_button_set_numeric (GTK_SPIN_BUTTON (spin2), 1);
en: _Width:
sk: Šír_ka:

en: Is _percent
sk: V _percentách

en: Quick Start
sk: Rýchle začať

en: Body
sk: Telo

en: Depreciated options
sk: Zastaralé voľby

en: Background _Image:
sk: Obrázok v _Pozadí:

en: Back_ground Color:
sk: _Farba pozadia:

en: _Text Color:
sk: Farba te_xtu:

en: _Link Color:
sk: Farba od_kazu:

en: _Active Link Color:
sk: Farba ak_tivního odkazu:

en: _Scheme:
sk: S_chéma:

en: Base Font
sk: Základni font

en: Size
sk: Veľkosť

en: Color
sk: Farba

en: Face
sk: Typ

en: Custom
sk: Vlastni

en: _Mail to:
sk: Email pre:

en: _Copy to:
sk: Kopírovať do:

en: Blin_d copy to:
sk: Skrité kopírovať _do:

en: with _Subject:
sk: so _Subjektom:

en: with _Body:
sk: s _Body:

en: Quick List
sk: Rýchlz zoznam

en: _Rows:
sk: Riadk_y:

en: Or_dered
sk: Čísl_ovaný

en: _Unordered
sk: N_ečíslovaný

en: Style:
sk: Štyl:

en: Co_ls:
sk: S_tĺpce:

en: _Source:
sk: _Zdroj:

en: Margin _Width:
sk: Šířka _okraja:

en: Margin _Height:
sk: _Výška okraja:

en: _Frameborder:
sk: O_kraje rámu:

en: Embed
sk: Zapustený

en: Script
sk: Skript

en: HREF_LANG:
sk: _HREF jazyk:

en: T_itle:
sk: _Titulok:

en: _Forward Relation:
sk: Relacia V_pred:

en: Media:
sk: Média:

en: L_ang:
sk: J_azyk:

en: _Custom:
sk: V_lastni:

en: _Action:
sk: _Akcia:

en: Metho_d:
sk: Metó_da:

en: Select
sk: Výber

en: Si_ze:
sk: Veľ_kosť:

en: Multiple _Selections:
sk: Násobný _výber:

en: _Label:
sk: Štít_ok:

en: _Selected:
sk: V_ybrané:

en: Option group
sk: Skupina prvkov Option

en: _Checked:
sk: _Zaškrtnutý:

en: Max _Length:
sk: Max dĺž_ka:

en: _Accept:
sk: _Akceptuje:

en: C_ustom:
sk: Vl_astne:

en: Button
sk: Tlačítko

en: Co_l Span:
sk: Z_lúčenie stĺpcov:

en: _Row Span:
sk: Zlúčenie ria_dkov:

en: Insert thumbnail
sk: Vložit náhľad

en: Preview
sk: Prehľad

en: Hei_ght:
sk: _Výška:

en: _Usemap:
sk: Po_uži mapu:

en: Alternate _text:
sk: Alternativní _text:

en: _Hspace:
sk: _Horizontálna medzera:

en: _Vspace:
sk: _Vertikálna medzera:

en: Borde_r:
sk: Oh_raničenie:

en: Select files for thumbnail creation
sk: Zvoľte súbory k vytvoreniu náhľadu

en: Scaling (%)
sk: Zmena veľkosti (%)

en: Width
sk: Šířka

en: Height
sk: Výška

en: Multi thumbnail
sk: Viacnásobné náhľady

en: By width, keep aspect ratio
sk: Zmena šírky, dodržovať pomer strán

en: By height, keep aspect ratio
sk: Zmena výšky, dodržovať pomer strán

en: By width and height, ignore aspect ratio
sk: Zmena výšky a šírky, ignorovať pomer strán

en: %r: original filename  %t: thumbnail filename
    %w: original width  %h: original height
    %x: thumbnail width  %y: thumbnail height
    %b: original size (bytes)
sk: %r: pôvodné méno  %t: méno náhľadu
    %w: pôvodná šírka  %h: pôvodná výška
    %x: šírka náhľadu  %y: výška náhľadu
    %b: pôvodná veľkosť (bajtov)

en: <b>E_xternal Style Sheet</b>
sk: <b>E_xterná štýlova mapa</b>

en: Ty_pe:
sk: _Typ:

en: HRE_F:
sk: _HREF:

en: _Media:
sk: _Média:

en: Titl_e:
sk: _Titulok:

note: #-#-#-#-#  7 (17-01-06_sk-2)  #-#-#-#-# TODO: add an option to place content in the style area * Possibly from a code snippet library
en: <b>Style Area</b>
sk: <b>Oblasť štýlu</b>

en: Cre_ate empty style area
sk: Vytvoriť prázdnu štýlovú oblasť

en: _Src:
sk: _Zdroj:

en: Cre_ate empty script area
sk: Vytvoriť prázdnu skriptovú oblasť

en: _Head:
sk: _Hlavička:

en: Table Wizard
sk: Sprievodca tabuľkou

en: Number of _rows:
sk: Počet ria_dkov:

en: Table rows on one _line:
sk: Tabuľkové riadky vkládať do _jednej riadky:

en: _Indent table code:
sk: _Odsazovať kód tabuľky:

en: Frame Wizard
sk: Sprievodca Ramov

en: Use _DTD:
sk: Použíť _DTD:

en: _Horizontal
sk: _Horizontálne

en: _Vertical
sk: _Vertikálne

en: Frame's
sk: Rámy

en: Source:
sk: Zdroj:

en: Size:
sk: Velikosť:

en: _Help
sk: _Pomocník

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Value
sk: Hodnota

en:  _Add
sk:  _Pridať

en: Bluefish: Select color
sk: Bluefish: Výber farby

en: Definition
sk: Definícia

en: Sample
sk: Ukážka

en: Font Size +1
sk: Veľkosť písma +1

en: Center
sk: Nastred

en: Table
sk: Tabuľka

en: Table Header
sk: Hlavička tabuľky

en: Table Caption
sk: Nadpis tabuľky

en: Form
sk: Formulár

en: Insert Time
sk: Vložiť čas

en:   Unix Date _String (%s)
sk:  Reťazec unixového dátumu (%s)

en: Events
sk: Udalosti

en: No _shading
sk: Bez _tieňa

en: _Visited Link Color:
sk: Farba navštivené_ho odkazu:

en: Con_tent:
sk: Ob_sah:

en: Link
sk: Odkaz

en: _Type:
sk: _Typ:

en: _Reverse Relation:
sk: Relacia V_zad:

en: Text area
sk: Textové pole

en: Option
sk: Vlastnosť

note: TODO: use error info in gerror
en: Loading image failed...
sk: Nahrávanie obrázku zlyhalo...

en: Loading file %s...
sk: Nahrávam súbor %s...

en: _Image location:
sk: _Umíestnenie obrázku:

en: By scaling
sk: Zmena veľkosti

en: <b>Attributes</b>
sk: <b>Atribúty</b>

en: _Title:
sk: _Titulok:

en: Open in _new document.
sk: Otvoryť v novom _dokumente.

en: Number of colu_mns:
sk: Počet _stĺpcov:

en: Orientation:
sk: Orientácia:

en: Number of _Frames:
sk: Počet ré_mov:

en: _Search for:
sk: Čo _hľadať:

en: <b>Visibility Setting</b>
sk: <b>Nastavenie viditeľnosti</b>

en: Hidden
sk: Skrytý

en: Always visible
sk: Vždy viditeľný

en: Temporarily visible
sk: Dočasne viditeľný

en: <b>Name</b>
sk: <b>Meno</b>

en: Pairing request
sk: Požiadavka na spárovanie

en: Pairing request for device:
sk: Požiadavka na spárovanie pre zariadenie:

en: This should be overwritten
sk: Toto by malo byť prepísané

en: Show input
sk: Zobraziť vstup

en: _Adapter
sk: _Adaptér

en: _Device
sk: _Zariadenie

en: Search for nearby devices
sk: Vyhľadá zariadenia v blízkosti

en: Create pairing with the device
sk: Vytvorí spárovanie s týmto zariadením

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Pair
sk: Spárovať

en: Mark/Unmark this device as trusted
sk: Označí/zruší označenie tohto zariadenia ako dôveryhodné

note: translators: toolbar item: keep it as short as possible
en: Trust
sk: Dôveryhodné

en: Remove this device from the known devices list
sk: Odstráni toto zariadenie zo zoznamu známych zariadení

en: Send file(s) to the device
sk: Odošle súbor(y) do zariadenia

en: Rename device
sk: Premenovanie zariadenia

en: Network Access Point (NAP)
sk: Sieťový prístupový bod (NAP)

en: <b>Services</b>
sk: <b>Služby</b>

en: DHCP server type:
sk: Typ servera DHCP:

en: Recommended
sk: Odporúčaný

en: IP Address:
sk: Adresa IP:

en: <b>No DHCP servers installed</b>
sk: <b>Nie sú nainštalované žiadne servery DHCP</b>

en: <b>NAP Settings</b>
sk: <b>Nastavenia NAP</b>

en: <b>PAN Support</b>
sk: <b>Podpora PAN</b>

en: <b>DUN Support</b>
sk: <b>Podpora DUN</b>

en: <b>Network Settings</b>
sk: <b>Sieťové nastavenia</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
sk: <b>Prijímanie súborov (Object Push)</b>

en: Incoming Folder:
sk: Priečinok pre prichádzajúce súbory:

en: Select folder for incoming file transfers
sk: Výber priečinku pre prichádzajúce prenosy súborov

en: Accept files from trusted devices
sk: Prijímať súbory z dôveryhodných zariadení

en: <b>Transfer Settings</b>
sk: <b>Nastevenia prenosu</b>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
sk: <span weight="bold" size="large">Odosielajú sa súbory prostredníctvom Bluetooth</span>

en: <b>To:</b>
sk: <b>Pre:</b>

en: <b>File:</b>
sk: <b>Súbor:</b>

en: Configuration
sk: Nastavenie

en: Configure selected plugin's preferences
sk: Nastaví predvoľby vybraného zásuvného modulu

en: <b>Plugin description:</b>
sk: <b>Popis zásuvného modulu:</b>

en: Not specified
sk: Neurčený

en: <b>Author:</b>
sk: <b>Autor:</b>

en: <b>Depends on:</b>
sk: <b>Závisí na:</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
sk: <b>V konflikte s:</b>

en: <b>GSM settings</b>
sk: <b>Nastavenia siete GSM</b>

en: Number:
sk: Číslo:

en: Traffic statistics
sk: Štatistika prenosu

en: <b>Downloaded:</b>
sk: <b>Prevzaté:</b>

en: <b>Uploaded:</b>
sk: <b>Odovzdané:</b>

en: <b>Total:</b>
sk: <b>Celkom:</b>

en: <b>Log started:</b>
sk: <b>Zahájenie záznamu:</b>

en: <b>Log duration:</b>
sk: <b>Trvanie záznamu:</b>

en: Send note
sk: Odoslať poznámku

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
sk: Aby mohol správca adaptérov pracovať, musí byť zapnutý Bluetooth

en: %(minutes)d Minute | %(minutes)d Minutes
sk[0]: %(minutes)d minúta
sk[1]: %(minutes)d minúty
sk[2]: %(minutes)d Minúty
sk[3]: %(minutes)d minút

en: Bluetooth Devices
sk: Zariadenia Bluetooth

en: Bluetooth needs to be turned on for the device manager to function
sk: Aby mohol správca adaptérov fungovať, musí byť zapnutý Bluetooth

en: Connection to BlueZ failed
sk: Pripojenie k BlueZ zlyhalo

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
sk: Démon BlueZ nie je spustený, program blueman-manager nedokáže pokračovať.
    Toto pravdepodobne znamená, že neboli nájdené žiadne adaptéry Bluetooth, alebo démon Bluetooth nebol spustený.

en: Searching
sk: Vyhľadávanie

en: Adapter Preferences
sk: Nastavenia adaptéra

en: File Sender
sk: Nástroj na odoslanie súborov

en: _Stop
sk: _Zastaviť

en: obexd not available
sk: Program obexd nie je dostupný

en: Failed to autostart obex service. Make sure the obex daemon is running
sk: Nepodarilo sa automaticky spustiť službu obex. Uistite sa, že démon obex je spustený

en: Cancelling
sk: Rušenie

en: Sending File
sk: Odosielanie súboru

en: ETA:
sk: Odhadovaný čas do konca:

en: %(seconds)d Second | %(seconds)d Seconds
sk[0]: %(seconds)d sekunda
sk[1]: %(seconds)d sekundy
sk[2]: %(seconds)d Sekundy
sk[3]: %(seconds)d sekúnd

en: Error occurred while sending file %s
sk: Počas odosielania súboru %s sa vyskytla chyba

en: Skip
sk: Preskočiť

en: Retry
sk: Skúsiť znovu

en: Error occurred
sk: Vyskytla sa chyba

en: Pairing request for %s
sk: Požiadavka na spárovánie so zariadením %s

en: Bluetooth Authentication
sk: Overenie totožnosti Bluetooth

en: Enter PIN code for authentication:
sk: Zadajte PIN kód pre overenie totožnosti:

en: Enter passkey for authentication:
sk: Zadajte heslo pre overenie totožnosti:

en: Pairing passkey for
sk: Heslo spárovania pre

en: Pairing PIN code for
sk: PIN kód spárovania pre

en: Pairing request for:
sk: Požiadavka na spárovanie pre:

en: Confirm value for authentication:
sk: Potvrďte hodnotu pre overenie totožnosti:

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Deny
sk: Zamietnuť

en: Authorization request for:
sk: Požiadavka na overenie totožnosti pre:

en: Service:
sk: Služba:

en: Accept
sk: Prijať

en: <b>An error has occured while loading a plugin. Please notify the developers with the content of this message to our </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">website.</a>
sk: <b>Počas načítavania zásuvného modulu sa vyskytla chyba. Prosím, oboznámte vývojárov s obsahom tejto správy na našej </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">webovej stránke.</a>

en: Local Services
sk: Miestne služby

en: _Apply
sk: _Použiť

en: Bluetooth Turned Off
sk: Bluetooth je vypnutý

en: Exit
sk: Skončiť

en: Shall bluetooth get enabled automatically?
sk: Mal by sa bluetooth zapínať automaticky?

en: _Report a Problem
sk: _Nahlásiť problém

en: Device Manager
sk: Správca zariadení

en: Show _Toolbar
sk: Zobraziť panel _nástrojov

en: Show _Statusbar
sk: Zobraziť _stavový riadok

en: Hide _unnamed devices
sk: Skryť zariadenia _bez názvu

en: S_ort By
sk: Usp_oriadať podľa

en: _Name
sk: _Názvu

en: _Added
sk: _Pridania

en: _Descending
sk: _Zostupne

en: _Plugins
sk: _Zásuvné moduly

en: _Local Services
sk: _Miestne služby

en: Service Preferences
sk: Nastavenia služby

en: _Search
sk: _Hľadať

en: _Preferences
sk: _Predvoľby

en: _Exit
sk: _Skončiť

note: translators: device class
en: Uncategorized
sk: nezaradené

en: <b>Connected</b>
sk: <b>Pripojené</b>

en: Poor
sk: Slabý

en: Sub-optimal
sk: Takmer optimálny

en: Optimal
sk: Optimálny

en: Much
sk: Nadmerný

en: Too much
sk: Silný

en: <b>Received Signal Strength: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>
sk: <b>Sila prijatého signálu: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: Received Signal Strength: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
sk: Sila prijatého signálu: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: <b>Link Quality: %(lq)u%%</b>
sk: <b>Kvalita spojenia: %(lq)u%%</b>

en: Link Quality: %(lq)u%%
sk: Kvalita spojenia: %(lq)u%%

en: Low
sk: Nízka

en: High
sk: Vysoká

en: Very High
sk: Veľmi vysoká

en: <b>Transmit Power Level: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>
sk: <b>Sila úrovne vysielania: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: Transmit Power Level: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>
sk: Sila úrovne vysielania: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: Success!
sk: Úspech!

en: Failed
sk: Zlyhanie

en: Connecting…
sk: Pripája sa…

en: Disconnection Failed:
sk: Odpojenie zlyhalo:

en: No audio endpoints registered
sk: Neregistrované audio

en: Input/output error
sk: Chyba vstupu/výstupu

en: Device did not respond
sk: Zariadenie neodpovedá

en: Resource temporarily unavailable
sk: Zdroj dočasne nedostupný

en: Connection Failed:
sk: Pripojenie zlyhalo:

en: <b>_Connect</b>
sk: <b>_Pripojiť</b>

en: Connects auto connect profiles A2DP source, A2DP sink, and HID
sk: Pripája profily automatického pripojenia zdroja A2DP, cieľa A2DP a HID

en: <b>_Disconnect</b>
sk: <b>Odpojiť</b>

en: Forcefully disconnect the device
sk: Nútene odpojí zariadenie

en: <b>Connect To:</b>
sk: <b>Pripojiť k:</b>

en: <b>Disconnect:</b>
sk: <b>Odpojiť:</b>

en: <b>Auto-connect:</b>
sk: <b>Automaticky pripojiť:</b>

en: Send a _File…
sk: Odoslať súbor…

en: _Pair
sk: _Spárovať

en: _Trust
sk: _Dôverovať

en: _Untrust
sk: _Nedôverovať

en: _Block
sk: _Zablokovať

en: _Unblock
sk: _Odblokovať

en: Block/Unblock this device
sk: Zablokovať/Odblokovať toto zariadenie

en: R_ename device…
sk: Premenovať zariadenie…

en: _Remove…
sk: _Odstrániť…

en: Cancel Operation
sk: Zrušiť operáciu

en: Data activity indication
sk: Indikácia aktivity údajov

en: Total data received and rate of transmission
sk: Celkovo prijaté údaje a rýchlosť prenosu

en: Total data sent and rate of transmission
sk: Celkovo odoslané údaje a rýchlosť prenosu

en: Untrust
sk: Nedôverovať

en: Select Device
sk: Výber zariadenia

en: More
sk: Viac

en: Blueman is a GTK+ Bluetooth manager
sk: Blueman je správca rozhrania Bluetooth vytvorený pomocou GTK+

en: GSM Settings
sk: Nastavenia siete GSM

en: Dependency issue
sk: Chyba závislostí

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
sk: Zásuvný modul <b>„%(0)s“</b> závisí na <b>%(1)s</b>. Uvoľnenie <b>%(1)s</b> uvoľní aj <b>„%(0)s“</b>.
    Pokračovať?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
sk: Zásuvný modul <b>%(0)s</b> je v konflikte s <b>%(1)s</b>. Načítanie <b>%(1)s</b> uvoľní <b>%(0)s</b>.
    Pokračovať?

en: Adapter selection
sk: Výber adaptéra

en: Discovering…
sk: Objavuje sa…

note: translators: device class
en: Miscellaneous
sk: Rôzny

note: translators: device class
en: Computer
sk: Počítač

note: translators: device class
en: Access point
sk: Prístupový bod

note: translators: device class
en: Peripheral
sk: Periférne zariadenie

note: translators: device class
en: Imaging
sk: Snímanie

note: translators: device class
en: Wearable
sk: Nositeľné zariadenie

note: translators: device class
en: Toy
sk: Hračka

note: translators: device class
en: Desktop
sk: Stolný počítač

note: translators: device class
en: Laptop
sk: Notebook

note: translators: device class
en: Handheld
sk: Ručný

note: translators: device class
en: Cellular
sk: Mobilný telefón

note: translators: device class
en: Cordless
sk: Bezdrôtové

note: translators: device class
en: Smartphone
sk: Smartfón

note: translators: device class
en: Fully
sk: Celkom

note: translators: device class
en: Not available
sk: Nedostupné

note: translators: device class
en: Headset
sk: Náhlavná súprava

note: translators: device class
en: Microphone
sk: Mikrofón

note: translators: device class
en: Loudspeaker
sk: Reproduktor

note: translators: device class
en: Headphones
sk: Slúchadlá

note: translators: device class
en: Portable audio
sk: Prenosné audio

note: translators: device class
en: Car audio
sk: Audio v aute

note: translators: device class
en: Video camera
sk: Video kamera

note: translators: device class
en: Camcorder
sk: Kamkordér

note: translators: device class
en: Video display and loudspeaker
sk: Video displej a reproduktor

note: translators: device class
en: Video conferencing
sk: Video konferencia

note: translators: device class
en: Gaming/Toy
sk: Hranie/Hračka

note: translators: device class
en: Pointing
sk: Ukazovacie

note: translators: device class
en: Combo
sk: Kombo

note: translators: device class
en: Display
sk: Displej

note: translators: device class
en: Camera
sk: Kamera

note: translators: device class
en: Scanner
sk: Skener

note: translators: device class
en: Printer
sk: Tlačiareň

note: translators: device class
en: Wrist watch
sk: Náramkové hodinky

note: translators: device class
en: Jacket
sk: Žaket

note: translators: device class
en: Helmet
sk: Helma

note: translators: device class
en: Glasses
sk: Okuliare

note: translators: device class
en: Vehicle
sk: Vozidlo

note: translators: device class
en: Doll
sk: Bábika

note: translators: device class
en: Controller
sk: Ovládač

note: translators: device class
en: Game
sk: Hra

en: Generic Phone
sk: Generický telefón

en: Generic Computer
sk: Generický počítač

en: Generic Watch
sk: Neznačkové hodinky

en: Watch: Sports Watch
sk: Športové hodinky

en: Generic Clock
sk: Štandardné hodiny

en: Generic Display
sk: Štandardný displej

en: Generic Remote Control
sk: Štandardný diaľkový ovládač

en: Generic Eye-glasses
sk: Štandardné okuliare

en: Generic Tag
sk: Štandardná visačka

en: Generic Keyring
sk: Štandardný keyring

en: Generic Media Player
sk: Generický prehrávač médií

en: Generic Barcode Scanner
sk: Štandardný skener čiarových kódov

en: Generic Thermometer
sk: Štandardný teplomer

en: Thermometer: Ear
sk: Ušný teplomer

en: Generic Heart rate Sensor
sk: Štandardný snímač srdcovej frekvencie

en: Heart Rate Sensor: Heart Rate Belt
sk: Snímač srdcovej frekvencie: pás

en: Generic Blood Pressure
sk: Štandardný krvný tlak

en: Blood Pressure: Arm
sk: Krvný tlak: Rameno

en: Blood Pressure: Wrist
sk: Krvný tlak: Zápästie

en: Human Interface Device (HID)
sk: HID

en: Mouse
sk: Myš

en: Joystick
sk: Pákový ovládač

en: Digitizer Tablet
sk: Digitalizovaný tablet

en: Card Reader
sk: Čítačka kariet

en: Digital Pen
sk: Digitálna ohrádka

en: Barcode Scanner
sk: Skener čiarových kódov

en: Generic Glucose Meter
sk: Štandardný merač glukózy

en: Generic: Running Walking Sensor
sk: Štandardný snímač chôdze

en: Running Walking Sensor: In-Shoe
sk: Snímač chôdze v topánke

en: Running Walking Sensor: On-Shoe
sk: Snímač chôdze na topánke

en: Running Walking Sensor: On-Hip
sk: Snímač chôdze na boku

en: Generic: Cycling
sk: Štandardný: Cyklistika

en: Cycling: Cycling Computer
sk: Cyklistika: Počítač na bicykli

en: Cycling: Speed Sensor
sk: Cyklistika: Snímač rýchlosti

en: Cycling: Cadence Sensor
sk: Cyklistika: Snímač rytmického tempa

en: Cycling: Power Sensor
sk: Cyklistika: Snímač výkonu

en: Cycling: Speed and Cadence Sensor
sk: Cyklistika: Snímač rýchlosti a kadencie

note: 19 - 48 reserved
en: Generic: Pulse Oximeter
sk: Štandardný: Pulzný oximeter

en: Fingertip
sk: Konček prsta

en: Wrist-Worn
sk: Manžeta

en: Generic: Weight Scale
sk: Štandardný: Rozsah váhy

en: Generic Personal Mobility Device
sk: Štandardné zariadenie osobnej mobility

en: Powered Wheelchair
sk: Elektrický invalidný vozík

en: Mobility Scooter
sk: Mobilný skúter

en: Generic Continuous Glucose Monitor
sk: Štandardný nepretržitý merač glukózy

en: Generic Insulin Pump
sk: Štandardná inzulínová pumpa

en: Insulin Pump, durable pump
sk: Inzulínová pumpa, trvalá pumpa

en: Insulin Pump, patch pump
sk: Inzulínová pumpa, opravná pumpa

en: Insulin Pen
sk: Inzulínové pero

en: Generic Medication Delivery
sk: Štandardné dodanie liekov

note: 55 - 80 reserved
en: Generic: Outdoor Sports Activity
sk: Štandardná: Vonkajšia športová aktivita

en: Location Display Device
sk: Zobrazovacie zariadenie polohy

en: Location and Navigation Display Device
sk: Zobrazovacie zariadenie polohy a navigácie

en: Location Pod
sk: Modul polohy

en: Location and Navigation Pod
sk: Modul polohy a navigácie

en: Hardcopy Control Channel
sk: Riadiaci kanál hardcopy

en: Hardcopy Data Channel
sk: Dátový kanál hardcopy

en: Hardcopy Notification
sk: Oznámenie hardcopy

en: Multi-Channel Adaptation Protocol (MCAP)
sk: Protokol viackanálovej adaptácie (MCAP)

en: ServiceDiscoveryServerServiceClassID
sk: SlužbaObjavovaniaServerovýchSlužiebClassID

en: BrowseGroupDescriptorServiceClassID
sk: SlužbaVýberuTypuSkupínClassID

en: Public Browse Group
sk: Skupina verejného prehliadania

en: Serial Port
sk: Sériový port

en: LAN Access Using PPP
sk: Prístup k LAN pomocou PPP

en: Dialup Networking (DUN)
sk: Vytáčané spojenie (DUN)

en: IrMC Sync
sk: IrMC Synchronizácia

en: OBEX Object Push
sk: Odoslanie objektov OBEX

en: OBEX File Transfer
sk: Prenos súborov OBEX

en: IrMC Sync Command
sk: IrMC Synchronizačný príkaz

en: Cordless Telephony
sk: Bezdrôtový telefón

en: Audio Source
sk: Zdroj zvuku

en: Audio Sink
sk: Cieľ zvuku

en: Remote Control Target
sk: Cieľ diaľkového ovládania

en: Advanced Audio
sk: Pokročilý zvuk

en: Remote Control
sk: Diaľkové ovládanie

en: Video Conferencing
sk: Videokonferencia

en: Intercom
sk: Interkom

en: Headset Audio Gateway
sk: Zvukový vstup pre náhlavnú súpravu

en: WAP Client
sk: Klient WAP

en: Network Access Point
sk: Prístupový bod siete

en: Group Network
sk: Skupinová Sieť

en: DirectPrinting (BPP)
sk: PriamaTlač (BPP)

en: ReferencePrinting (BPP)
sk: PorovnávaciaTlač (BPP)

en: Imaging (BIP)
sk: Snímanie (BIP)

en: Handsfree Audio Gateway
sk: Zvukový vstup pre handsfree

en: Basic Printing (BPP)
sk: Základná tlač (BPP)

en: Printing Status (BPP)
sk: Stav tlače (BPP)

en: Human Interface Device Service (HID)
sk: Zariadenie a služba ľudského rozhrania (HID)

en: Phonebook Access (PBAP) - PCE
sk: Prístup k telefónnemu zoznamu (PBAP) - PCE

en: Phonebook Access (PBAP) - PSE
sk: Prístup k telefónnemu zoznamu (PBAP) - PSE

en: Phonebook Access (PBAP)
sk: Prístup k telefónnemu zoznamu (PBAP)

en: Message Access Server
sk: Server prístupov k správam

en: Message Notification Server
sk: Server oznámení správ

en: Message Access Profile (MAP)
sk: Profil prístupu k správam (MAP)

en: GNSS Server
sk: Server GNSS

en: 3D Display
sk: 3D displej

en: 3D Glasses
sk: 3D okuliare

en: 3D Synchronization (3DSP)
sk: 3D synchronizácia (3DSP)

en: Multi-Profile Specification (MPS) Profile
sk: Viacprofilová špecifikácia (MSP) Profil

en: Multi-Profile Specification (MPS) Service
sk: Viacprofilová špecifikácia (MSP) Služba

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Access Service
sk: Kalendár, úloha a poznámka (CTN) Služba prístupu

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Notification Service
sk: Kalendár, úloha a poznámka (CTN) Služba upozornenia

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Profile
sk: Kalendár, úloha a poznámka (CTN) Profil

en: PnP Information
sk: Informácie PnP

en: Generic Networking
sk: Všeobecná sieť

en: Generic FileTransfer
sk: Všeobecný prenos súborov

en: Generic Audio
sk: Všeobecný zvuk

en: Generic Telephony
sk: Všeobecný telefón

en: Video Source
sk: Zdroj videa

en: Video Sink
sk: Cieľ videa

en: Video Distribution
sk: Distribúcia videa

en: HDP Source
sk: Zdroj HDP

en: HDP Sink
sk: Cieľ HDP

en: Generic Access
sk: Všeobecný prístup

en: Generic Attribute
sk: Všeobecný atribút

en: Immediate Alert
sk: Okamžitá výstraha

en: Link Loss
sk: Strata linky

en: Tx Power
sk: Vysielací výkon

en: Current Time Service
sk: Služba aktuálneho času

en: Reference Time Update Service
sk: Služba aktualizácie referenčného času

en: Next DST Change Service
sk: Služba nasledujúcej zmeny letného času

en: Glucose
sk: Glukóza

en: Health Thermometer
sk: Zdravotný teplomer

en: Device Information
sk: Informácie o zariadení

en: Heart Rate
sk: Tep srdca

en: Phone Alert Status Service
sk: Služba stavu výstrahy telefónu

en: Battery Service
sk: Služba batérie

en: Blood Pressure
sk: Tlak krvi

en: Alert Notification Service
sk: Služba oznámenia výstrahy

en: Human Interface Device
sk: Zariadenie ľudského rozhrania

en: Scan Parameters
sk: Parametre skenovania

en: Running Speed and Cadence
sk: Rýchlosť behu a kadencia

en: Automation IO
sk: Automatizácia IO

en: Cycling Speed and Cadence
sk: Cyklistická rýchlosť a kadencia

en: Cycling Power
sk: Cyklistický výkon

en: Location and Navigation
sk: Poloha a navigácia

en: Environmental Sensing
sk: Senzor kvality prostredia

en: Body Composition
sk: Skladba tela

en: User Data
sk: Dáta užívateľa

en: Weight Scale
sk: Váha

en: Bond Management
sk: Správa pút

en: Continuous Glucose Monitoring
sk: Nepretržité monitorovanie glukózy

en: Internet Protocol Support
sk: Podpora IP protokolu

en: Indoor Positioning
sk: Vnútorné polohovanie

en: Pulse Oximeter
sk: Pulzný oximeter

en: Transport Discovery
sk: Objavenie prenosu

en: Object Transfer
sk: Prenos objektu

en: Primary Service
sk: Hlavná služba

en: Secondary Service
sk: Vedľajšia služba

en: Include
sk: Zahrnutie

en: Characteristic Declaration
sk: Deklarácia charakteristiky

en: Device Name
sk: Názov zariadenia

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Peripheral Privacy Flag
sk: Vlajka okrajového súkromia

en: Reconnection Address
sk: Nedávne pripojenia

en: Peripheral Preferred Connection Parameters
sk: Parametre preferovaného periférneho spojenia

en: Service Changed
sk: Služba zmenená

en: System ID
sk: ID systému

en: Model Number String
sk: Reťazec čísla modelu

en: Serial Number String
sk: Reťazec sériového čísla

en: Firmware Revision String
sk: Reťazec verzie firmware

en: Hardware Revision String
sk: Reťazec verzie hardvéru

en: Software Revision String
sk: Reťazec verzie softvéru

en: Manufacturer Name String
sk: Reťazec mena výrobcu

en: PnP ID
sk: ID PnP

en: Characteristic Extended Properties
sk: Rozšírené vlastnosti charakteristiky

en: Characteristic User Description
sk: Charakteristický typ užívateľa

en: Client Characteristic Configuration
sk: Nastavenie charakteristiky klienta

en: Server Characteristic Configuration
sk: Nastavenie charakteristiky servera

en: Characteristic Presentation Format
sk: Charakteristika formátu prezentácie

en: Characteristic Aggregate Format
sk: Charakteristika formátu celku

en: Valid Range
sk: Platný rozsah

en: External Report Reference
sk: Nahlásiť vonkajšiu referenciu

en: Report Reference
sk: Nahlásiť referenciu

en: Audio and input profiles
sk: Audio a vstupné profily

en: Proprietary
sk: Uzavretý

en: yes
sk: áno

en: no
sk: nie

en: <big>Select row(s) and use <i>Control + C</i> to copy</big>
sk: <big>Zvoľte a použite <i>Control + C</i> na kopírovanie</big>

en: _Info
sk: _Informácie

en: Show device information
sk: Zobrazí informácie o zariadení

en: Send _note
sk: Odoslať _poznámku

en: Send a text note
sk: Odošle textovú poznámku

en: Failed to change profile to %s
sk: Zlyhala zmena profilu na %s

en: Audio Profile
sk: Zvukový profil

en: Select audio profile for PulseAudio
sk: Vyberie zvukový profil pre systém PulseAudio

en: Unspecified
sk: Nešpecifikovaný

en: Tries to auto-connect to configurable services on start and every 60 seconds.
sk: Skúšať sa automaticky pripojiť k službám pri štarte a každých 60 sekúnd.

en: Automatically connected to %(service)s on %(device)s
sk: Automaticky pripojené k %(service)sna zariadení %(device)s

en: Shows desktop notifications when devices get connected or disconnected.
sk: Ukázať oznámenia, keď zariadenia sú pripojené alebo odpojené.

en: Disconnected
sk: Odpojené

en: Connected:
sk: Pripojené:

en: Not Connected
sk: Nepripojené

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
sk: Zatiaľ nie je dostupná žiadna štatistika o používaní. Skúste najskôr vytvoriť pripojenie a potom skontrolovať túto stránku.

en: day | days
sk[0]: deň
sk[1]: dni
sk[2]: dňa
sk[3]: dní

en: hour | hours
sk[0]: hodina
sk[1]: hodiny
sk[2]: hodiny
sk[3]: hodín

en: minute | minutes
sk[0]: minúta
sk[1]: minúty
sk[2]: minúty
sk[3]: minút

en: %d %s %d %s and %d %s
sk: %d %s %d %s a %d %s

en: Are you sure you want to reset the counter?
sk: Naozaj chcete vynulovať počítadlo?

en: Allows you to monitor your (mobile broadband) network traffic usage. Useful for limited data access plans. This plugin tracks every device seperately.
sk: Umožní sledovanie (mobilný broadband) využitia sieťovej prevádzky. Užitočné pre obmedzený plán prístupu k dátam. Tento modul sleduje každé zariadenie zvlášť.

en: Network _Usage
sk: Využitie _siete

en: Shows network traffic usage
sk: Zobrazí využitie sieťovej prevádzky

en: Bluetooth Enabled
sk: Bluetooth je povolený

en: Manages local network services, like NAP bridges
sk: Spravuje miestne sieťové služby, ako sú mosty NAP

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
sk: Poskytuje podporu vytáčaného pripojenia k sieti (DUN) pomocou programov ModemManager a NetworkManager

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
sk: Poskytuje položku ponuky, ktorá obsahuje naposledy použité pripojenia pre rýchly prístup

note: the maximum number of items RecentConns menu will display
en: Maximum items
sk: Maximum položiek

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
sk: Maximálny počet zobrazených položiek v ponuke nedávnych pripojení.

en: Recent _Connections
sk: Nedávne _pripojenia

en: Connected to %s
sk: Pripojené k %s

en: Failed to connect
sk: Pripojenie zlyhalo

en: %(service)s on %(device)s
sk: %(service)s na %(device)s

en: Adapter for this connection is not available
sk: Adaptér pre toto pripojenie nie je k dispozícii

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
sk: Poskytuje podporu pre osobnú sieť (PAN) uvedenú v programe NetworkManager 0.8

en: Provides DBus API for other Blueman components
sk: Poskytuje API zbernice DBus pre ďalšie súčasti aplikácie Blueman

en: Incoming file over Bluetooth
sk: Prichádzajúci súbor prostredníctvom Bluetooth

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
sk: Prichádzajúci súbor %(0)s zo zariadenia %(1)s

en: Reject
sk: Odmietnuť

en: Receiving file
sk: Prijímanie súboru

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
sk: Prijímanie súboru %(0)s zo zariadenia %(1)s

en: Provides OBEX file transfer capabilities
sk: Poskytuje schopnosti prenosu súborov OBEX

en: Configured directory for incoming files does not exist
sk: Nastavený priečinok pre prichádzajúce súbory neexistuje

en: Please make sure that directory "<b>%s</b>" exists or configure it with blueman-services. Until then the default "%s" will be used
sk: Skontrolujte, či existuje adresár „<b> %s </b>“, alebo ho nakonfigurujte pomocou blueman-services. Dovtedy sa použije predvolený adresár „%s“

en: File received
sk: Súbor prijatý

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
sk: Súbor %(0)s zo zariadenia %(1)s bol úspešne prijatý

en: Transfer failed
sk: Prenos zlyhal

en: Transfer of file %(0)s failed
sk: Prenos súboru %(0)s zlyhal

en: Files received
sk: Súbory prijaté

en: Received %(files)d file in the background | Received %(files)d files in the background
sk[0]: Prijatý %(files)d súbor na pozadí
sk[1]: Prijaté %(files)d súbory na pozadí
sk[2]: Prijatých %(files)d súborov na pozadí
sk[3]: Prijatých %(files)d súborov na pozadí

en: Open Location
sk: Otvoriť umiestnenie

en: Received %(files)d more file in the background | Received %(files)d more files in the background
sk[0]: Prijatý %(files)d ďalší súbor na pozadí
sk[1]: Prijaté %(files)d ďalšie súbory na pozadí
sk[2]: Prijatých %(files)d ďalších súborov na pozadí
sk[3]: Prijatých %(files)d ďalších súborov na pozadí

en: Switches Bluetooth killswitch status to match Bluetooth power state. Allows turning Bluetooth back on from an icon that shows its status; provided it isn't unplugged by the system, or physically.
sk: Bluetooth killswitch mení stav bluetooth prepnutím jeho napájania. Povoľuje prepnutie z ikony, ktorá ukazuje stav, pod podmienkou, že nie je odpojený systémom alebo fyzicky.

en: Adds standard menu items to the status icon menu
sk: Pridá štandardné položky ponuky do ponuky stavovej ikony

en: Send _Files to Device
sk: _Odoslať súbory do zariadenia

en: _Devices
sk: Zaria_denia

en: Adap_ters
sk: Adap_téry

en: applet
sk: aplet

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
sk: Poskytuje heslo, služby overenia totožnosti pre démona BlueZ

en: Adds an exit menu item to quit the applet
sk: Pridá položku ponuky na skončenie apletu

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
sk: Poskytuje základného klienta servera dhcp pre pripojenia Bluetooth PAN.

en: Bluetooth Network
sk: Sieť Bluetooth

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
sk: Rozhranie %(0)s je viazané na IP adresu %(1)s

en: Failed to obtain an IP address on %s
sk: Nepodarilo sa získať IP adresu zariadenia %s

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait…
sk: Prebieha získavanie adresy IP zariadenia %s
    Prosím, čakajte…

en: Adds an indication on the status icon when Bluetooth is active and shows the number of connections in the tooltip.
sk: Pridá indikáciu na stavovú ikonu ak je Bluetooth aktívne a zobrazí v nápovede počet pripojení.

en: Bluetooth Active
sk: Bluetooth je aktívny

en: <b>%(connections)d Active Connection</b> | <b>%(connections)d Active Connections</b>
sk[0]: <b>%(connections)d Aktívne pripojenie</b>
sk[1]: <b>%(connections)d Aktívne pripojenia</b>
sk[2]: <b>%(connections)d Aktívnych pripojení</b>
sk[3]: <b>%(connections)d Aktívnych pripojení</b>

en: Bluetooth Disabled
sk: Bluetooth je zakázaný

en: Adds disconnect menu items
sk: Pridá do ponuky položky pre odpojenie

en: Disconnect %s
sk: Odpojiť %s

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
sk: Poskytuje položku menu pre dočasné zviditeľnenie predvoleného adaptéra ak je v predvolenom stave skrytý

en: Discoverable timeout
sk: Objaviteľný časový limit

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
sk: Počet minút v sekundách počas ktorých bude objaviteľný režim aktívny

en: _Make Discoverable
sk: _Spraviť objaviteľným

en: Make the default adapter temporarily visible
sk: Spraviť predvolený adaptér dočasne viditeľným

en: Discoverable… %ss
sk: Objaviteľné… %ss

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
sk: Poskytne menu apletu a API pre ďalšie moduly na narábanie s ním

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
sk: Úspešne pripojené k službe <b>DUN</b> na <b>%(0)s.</b>
    Sieť je dostupná cez <b>%(1)s</b>

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
sk: Poskytuje základnú podporu pre pripojenie sa na internet cez profil DUN.

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
sk: Štandardný SPP profil majúci na starosti pripojenia, povoľuje vykonávanie vlastných príkazov

en: Script to execute on connection
sk: Skript na vykonanie po pripojení

en: <span size="small">The following arguments will be passed:
    Address, Name, service name, uuid16s, rfcomm node
    For example:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s are returned as a comma seperated list
    
    Upon device disconnection the script will be sent a HUP signal</span>
sk: <span size="small">Budú zadané nasledujúce parametre:
    Adresa, Názov, názov služby, uuid16s, uzol rfcomm
    Napríklad:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Telefón, služba DUN, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s sú vrátené ako zoznam s položkami oddelenými čiarkou
    
    Po odpojení zariadenia bude skriptu zaslaný HUP signál</span>

en: Serial port connected
sk: Pripojený sériový port

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
sk: Sériový port služby na zariadení <b>%s</b> bude dostupný cez <b>%s</b>

en: Serial port connection script failed
sk: Pripájací skript sériového portu zlyhal

en: There was a problem launching script %s
    %s
sk: Nastala chyba pri spúšťaní skriptu %s
    %s

en: Controls Bluetooth adapter power states
sk: Kontroluje stavy napájania Bluetooth adaptérov

en: Auto power-on
sk: Automatické zapnutie

en: Automatically power on adapters
sk: Automaticky zapne adaptéry

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
sk: <b>Vyp_núť Bluetooth</b>

en: Turn off all adapters
sk: Vypne všetky adaptéry

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
sk: <b>Zap_núť Bluetooth</b>

en: Turn on all adapters
sk: Zapne všetky adaptéry

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
sk: Dočasne preruší šetrič obrazovky, keď je pripojený bluetooth herný ovládač.

en: Provides a StatusNotifierItem to show a statusicon
sk: Poskytuje StatusNotifierItem na zobrazenie stavovej ikony

en: Invalid IP address
sk: Neplatná IP adresa

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
sk: IP adresa konfliktuje s rozhraním %s ktoré má rovnakú adresu

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration  %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
sk: Adresa IP sa prekrýva s podsieťou rozhrania %s, ktoré má nasledovnú konfiguráciu  %s/%s
    Môže to spôsobiť nesprávne správanie siete

en: Not currently supported with this setup
sk: S týmto nastavením momentálne nie je podporované

en: Transfer
sk: Prenos

en: Applet's transfer service plugin is disabled
sk: Modul pre prenosnú službu apletu je vypnutý

en: Dialup Settings
sk: Nastavenia vytáčaného pripojenia

en: Serial Port %s
sk: Sériový port %s

en: Renew IP Address
sk: Obnoviť adresu IP

en: Set Bluetooth Adapter Properties
sk: Nastavuje vlastnosti bluetooth adaptéra

en: Blueman Applet
sk: Aplet bluetooth

en: Blueman Bluetooth Manager
sk: Správca Bluetooth Blueman

en: Bluetooth Manager
sk: Správca Bluetooth

en: Bluetooth Device
sk: Zariadenie Bluetooth

en: Configure Bluetooth Network
sk: Konfigurovať Bluetooth Sieť

en: Configuring networking requires privileges
sk: Nastavenie siete vyžaduje privilégiá

en: Launch DHCP client
sk: Spustiť DHCP klienta

en: Launching DHCP client requires privileges
sk: Spúšťanie DHCP klienta požaduje privilégiá

en: Launch PPP daemon
sk: Spustiť démona PPP

en: Launching PPP daemon requires privileges
sk: Spustenie démona PPP vyžaduje práva

en: Set RfKill State
sk: Nastavenie stavu RfKill

en: Setting RfKill State requires privileges
sk: Nastavenie stavu RfKill vyžaduje práva
